Solárium Ergoline & Barber Shop | solarium-barber.sk

No. 1 medzi výrobcami solárií v Európe

Ergoline

O spoločnosti Ergoline

Ergoline je značka nemeckej spoločnosti © JK-International GmbH, ktorá bola založená v roku 1927 pôvodne ako stolárstvo, no dnes patrí medzi popredných poskytovateľov v oblasti zdravotnej starostlivosti, wellnesu a životného štýlu. V preklade slovo ERGOLINE znamená chemickú zlúčeninu, ktorej štruktúrna kostra je obsiahnutá v rôznych alkaloidoch, označovaných ako ergolínové deriváty alebo ergolínové alkaloidy. JK je skupina spoločností kde patria svetoznáme značky solárií ERGOLINE, masážne systémy WELLSYSTEM, kozmetické prístroje BEAUTY ANGEL, prémiové domáce solária DAYON, UVC systémy na dezinfekciu vzduchu značky PURE a značka kozmetiky MELUME. V súčasnosti zamestnáva vyše 350 ľudí a celkový obrat sa im v roku 2018 vyšplhal až na 100 miliónov eur. Okrem vysokej kvality a neustálych inovácií sa spoločnosť JK začala venovať najmä zákazníkom a tým sa stala lídrom na trhu vo svojich odvetviach. 

Spoločnosť sa snaží spĺňať svoje nároky na najvyššiu kvalitu a preto svoje produkty vyrába výlučne v Nemecku aj napriek tomu, že má štyri dcérske spoločnosti v USA, Holandsku, Veľkej Británíí a Švajčiarsku a vyváža až do 50 krajin sveta. Špičkou vo svete opaľovania sa stala vďaka vysokej úrovni servisu a tak isto dbá aj na kvalitnú údržbu solárií  a jednoduchej obsluhy. 

Ergoline

Solária Ergoline

Výrobca solárií Ergoline, patrí medzi jednotky na trhu v solárnom opaľovaní, už svojou kvalitou opaľovania, LED diódami a hybridnými technológiami. Preto v roku 2020 ako prvá v histórií solárnej technológie vyhrala najvýznamnejšiu európsku cenu FIBO awards pre fitness, wellness a zdravie.  

Solárium Spectra je jediné solárium na svete s integrovaným kožným senzorom a predstavuje senzorovo bezpečné opaľovanie, osvedčenú tvorbu vitamínu D a opálenie šetrné k pokožke.

Kvalita opaľovania však nezávisí len od samotného solária. Veľmi dôležitým prvkom je funkčnosť trubíc v stroji.  Spoločnosť Ergoline ponúka len vysokovýkonné UV trubice pre všetky značky solárií. Vedeli ste, že trubice do solária sú nevyhnutnou súčasťou každého solária a že len dostatočne výkonné trubice dokážu zabezpečiť optimálne opálenie? My áno, preto u nás nájdete len nové zariadenia, dovezené priamo od originálneho distribútora solárií značky Ergoline na Slovensku. Náš distribútor soláriá nielen dovezie ale ako jediná firma na Slovensku je spôsobilá na vykonávanie merania erytemalnej intenzity toku UV žiarenia v soláriách, potrebné pre bezpečnosť opaľovania. 

Certifikát merania intenzity toku UV žiarenia

Kvalitné solárne štúdio má vždy certifikát merania erytemalnej intenzity toku UV žiarenia vo svojich soláriách. Toto meranie je dôležité, ako potvrdenie, že solárium neprekračuje povolené normy žiarenia. UV trubice do solária pozostávajú zo zmesi UVA a UVB svetelného spektra. Na Slovensku je intenzita UVB žiarenia v svetelných UV trubiciach obmedzená. Pri svetelných trubiciach bez obmedzenia UVB žiarenia sa klienti solárií dokážu rýchlejšie opaľovať, ale efekt je zosilnený práve kvôli vyššej hodnote UVB – teda začervenaniu a spáleniu pokožky. V žiadnom prípade teda nenavštevujte solárne štúdia bez technických dokladov a certifikátov.

Najlepšie solária Ergoline v Dubnici

V našom solárnom štúdiu Solárium Ergoline & Barber Shop si môžete vyskúšať „vlajkovú loď“ spoločnosti Ergoline – solárium Ergoline Lightvision Spectra, s unikátnou funkciou hybridného opaľovania alebo veľmi oblúbené vertikálne solária Ergoline Sunrise 7200. Smartsun trubice, červené svetlo a dokonalé UV žiarenie sú skvelou kombináciou pre krásnu a prirodzene opálenú pokožku. Pred samotným opaľovaním ale aj po ňom, vždy používajte kvalitnú solárnu kozmetiku