Solárium Ergoline & Barber Shop | solarium-barber.sk

Solárium Ergoline Dubnica

Nechajte sa rozmaznávať v najmodernejších soláriách Ergoline

Zažite dokonalý opaľovací zážitok v našom novootvorenom solárnom štúdiu Solárium Ergoline & Barber Shop na Námestí Matice Slovenskej 4262/23 v Dubnici nad Váhom. Horizontálne solárium Ergoline Lightvision Spectra a vertikálne solárium Ergoline Sunrise 7200 uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Nechajte sa u nás počas opaľovania rozmaznávať funkciami Beauty Light LED, Climatronic Plus či Surroung Cooling. Iba dokonalým soláriom dosiahnete jedným dotykom tlačidla dlhotrvajúce a šetrné opálenie. Nezabúdajte však na kvalitnú kozmetiku do solária, ktorá nie len podporuje krásne hnedé opálenie, ale zároveň vašu pokožku chráni, hydratuje, zvyšuje jej kvalitu či redukuje jemné vrásky.

Solárium Ergoline Lightvision Spectra

Zažite dokonalý relax a oddych v najmodernejšom horizontálnom soláriu Ergoline Lightvision Spectra. Vďaka inovatívnym technológiám UV a obmedzeniu infračerveného žiarenia je opaľovanie oveľa príjemnejšie a zdraviu nezávadné. Znížený infračervený výstup v opaľovacích prístrojoch na tvár poskytuje príjemný a jemný zážitok bez napätia pokožky po opaľovaní. 200 Led diód Beauty Light a 14 lámp Smartsun eliminujú červené škvrny. 3 – zónová ventilácia a špeciálne vyvinutý systém reflektorov chránia pokožku a opálenie je efektívnejšie. Životnosť UV LED svetiel je 20 000 hodín a úspora energie 2 kW.

Dokonalé osvieženie celého tela, zabezpečuje rovnomerne prúdiaci vzduch s funkciou Surround Cooling. Vysokokvalitná výkonná klimatizácia s funkciou Climatronic Plus udrží príjemnú a stálu teplotu.

S elektronickým hlasovým asistentom E.V.A je to úplne jednoduché. Iba jedným dotknutím sa displeja či vyslovením ,,EVA´´ môžete vydávať hlasové povely. Celý proces opaľovania v soláriu SPECTRA je teraz príjemnejší a vytvára dokonalý zážitok.

Solárium Ergoline Sunrise 7200

Veľmi obľúbené vertikálne solária Ergoline Sunrise 7200. S Ergoline Sunrise 7200 zažijete opaľovanie v úplne novom svetle. Svetlá textúra na prvý pohľad inšpiruje pútavým dizajnom a unikátnou svetelnou show.

Všetky komfortné nastavenia sa ovládajú jednoduchým dotykom tlačidla na inteligentnom ovládacom panely. Nový systém vetrania Surround Cooling PLUS vám zabezpečí svieži vánok od hlavy po päty počas celej doby opaľovania. Vertikálne solárium Ergoline Sunrise 7200 vám pomôže dosiahnuť rovnomerné, krásne a dlhotrvajúce opálenie. Funkcia Aroma vás navyše rozmazná jemnou vôňou.

Vďaka 3D zvukovému systému s pripojením na Bluetooth® si môžete opatrne zacvičiť alebo zatancovať. Vaša pokožka bude tmavnúť rýchlejšie a získate krásny, rovnomerný tón.

 

Pre zdravé a efektívne opálenie je dôležitá starostlivosť o pleť, či už pred ale aj po opaľovaní. V našom solárnom štúdiu nájdete kvalitné produkty solárnej kozmetiky Devoted Creations a Body Butter.

Príďte sa pozrieť do nášho solárneho štúdia na Námestí Matice Slovenskej 4262/23 v Dubnici nad Váhom a vyskúšajte najnovšie a najobľúbenejšie solária Ergoline - Ergoline Lightvision Spectra a Ergoline Sunrise 7200.