Solárium Ergoline & Barber Shop | solarium-barber.sk

Sol├írium cenn├şk

Vysk├║┼íajte nov├Ż trend v opa─żovan├ş v najmodernej┼í├şch sol├íri├ích Ergoline a presved─Źte sa o ich kvalite osobne. ┼ápi─Źkov├í kvalita od svetov├ęho l├şdra v oblasti sol├írneho opa─żovania za vynikaj├║ce ceny v na┼íom novom ┼ít├║diu Sol├írium Ergoline & Barber Shop v Dubnici nad V├íhom.

Solárium Ergoline Lightvision Spectra

Lightvision Spectra, je najmodernej┼íie horizont├ílne sol├írium zna─Źky ERGOLINE, ktor├ę pon├║ka jedine─Źn├Ż z├í┼żitok z opa─żovania. V─Ćaka obmedzeniu infra─Źerven├ęho ┼żiarenia je opa─żovanie ove─ża pr├şjemnej┼íie a zdraviu nez├ívadn├ę a to pr├íve kv├┤li inovat├şvnym technol├│gi├ím UV.

0,90ÔéČ/min

Solárium Ergoline Sunrise 7200

Sol├írium Sunrise 7200, zna─Źky ERGOLINE je vertik├ílne sol├írium, ktor├ę zabezpe─Ź├ş kr├ísne a dlhotrvaj├║ce op├ílenie. Svetl├í text├║ra na prv├Ż poh─żad in┼ípiruje p├║tav├Żm dizajnom a unik├ítnou svetelnou show. Toto sol├írium je jedno z najob─ż├║benej┼í├şch o ak├ę si na┼íi z├íkazn├şci ┼żiadaj├║.

0,90ÔéČ/min

Ste st├íly z├íkazn├şk alebo sa n├şm chcete sta┼ą ? Pre pravideln├Żch n├ív┼ítevn├şkov m├íme cenovo v├Żhodne permanentky, ktor├ę platia neobmedzene na obe sol├íria.

Permanentka - z─żava 5% - 20ÔéČ

Permanentka - z─żava 7% - 40ÔéČ

Permanentka - z─żava 10% - 60ÔéČ

solarium ergoline pernamentka

Pr├ş─Ćte sa pozrie┼ą do n├í┼ího sol├írneho ┼ít├║dia na N├ímest├ş Matice Slovenskej 4262/23 v Dubnici nad V├íhom a vysk├║┼íajte najnov┼íie a najob─ż├║benej┼íie sol├íria Ergoline - Ergoline Lightvision Spectra a Ergoline Sunrise 7200.